Start arrow Księga gości
 
 
Księga gości

Jest już 124 wpisów w księdze gości.
Stron: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Osoba:Komantarz:
Artur
Skąd: (Ustka)
Dodany: czw, 27 lis 2008, 23:13:45
Przez 10 lat byłem w organizacji świadków Jehowy. Zawsze miałem wielki sentyment do Izraela i w głębi duszy wierzyłem, że Bóg nie odrzucił swojego ludu. Obecnie z żoną oraz dziećmi Aaronem i Miriam nie uczęszczamy do żadnego kościoła. Mieszkamy w Ustce i chcielibyśmy nawiązać kontakt z ludźmi o poglądach judeochrystiańskich. Oto mój e-mail: artie1975@wp.pl
Piotr
Skąd: (Mazury)
Dodany: pią, 21 lis 2008, 08:34:19
Witam serdecznie! Bywałem już kilka razy na tej stronie , ale od jakiegoś czasu nie zaglądałem tu. Jestem mile zaskoczony zmianami na lepsze , szczegolnie w dziale Pieśni. Przegladając Galerie znalzłem moich starych znajomych z Łodzi; Ewę i Roberta , jeżeli będą zaglądać tu do Ksiegi Gosci to serdecznie ich pozdrawiam ! Od lat szukam spoleczności z ludźmi o poglądach judeo,chrystiańskich monoteistycznych lub judaistycznych. Może ktoś jest w pobliżu moich stron lub ktoś bedzie tu przejazdem to zapraszam. Kontak mailowy do mnie to: adams1944@wp.pl. 
Szalom !
CzaQDodany: nie, 16 lis 2008, 17:47:33
Witam, od pewnego czasu zajmuję się rysowaniem.  
Mój ostatni projekt przedstawia anioła klęczącego przed Bogiem..  
Przeglądając niedawno jakieś strony trafiłem na cytat: "Klękam tylko przed Bogiem" i pomyslalem, że świetnie pasowałby do mojego rysunku.  
 
Bardzo proszę o przetłumaczenie tego cytatu na język hebrajski.  
"Klękam tylko przed Bogiem" ewentualnie uklęknę albo coś w tym stylu.  
 
Proszę o kontakt: czaq15@wp.pl 
 
Dziękuję i pozdrawiam.
Jarek
Skąd: (Łódź)
Dodany: czw, 13 lis 2008, 10:57:46
Drogi Bartku, serdecznie dziękuję. Niestety nie mam w domu Internetu, a z biblioteki nie można wysyłać e-maili, wobec tego skontaktuję się z Tobą gdy odwiedzę moją cioteczną siostrę. Pozdrawiam. Jarek.
Jerzy
Skąd: (Northern Ireland)
Dodany: nie, 9 lis 2008, 23:04:33
Witam, niezwykle zaskoczony jestem pojawieniem sie Waszej strony w necie! Kombinowalem wpisujac najrózniejsze nazwy zwiazane z Zydami czy tez Israel'em. -okazalo sie, ze jednak w Polsce istnieje spolecznosc jaka niezmiernie witam i pozdrawiam. Pokrótce o sobie: Bedac jeszcze w kraju uczeszczalem do róznych wspólnot chrzescijanskich.Pierwsza to wspólnota czczaca Boga Naszych Patriarchów ,wiele z przebytych tam nabozenstw wynioslem. Z czasem przyszlo mi zyc w irlandii NI gdzie utzrymywalem kontakt ze wspolnota chrzescijan grupy zielonoswiatkowej. Przyczyna mojego odejscia od nich to zadane przeze mnie pytanie czy Prawo Moszego jest nadal aktualne,gdyz w wypowiedzi jednej z osob uslyszalem stwierdzenie ze "Prawo jest zniesione"- Musialem zareagowac delikatnie stawiajac pytanie jak powyzej .- odparli mi ze chcialem zablysnac i ze moje myslenie sie od przeszlo roku nie zmienilo! - Po prostu odszedlem,gdyz nie bylo sensu rozmowy. Jednak ciesze sie ze Jestescie grupa ludzi bliska memu sercu która pzybliza Yeszue w oryginalny hebr. zwyczaj hagady rabinicznej w oparciu o Tanah i swiadectwa ewangeliii . Szalom i do uslyszenia.
Mariusz
Skąd: (Gorzów)
Dodany: nie, 9 lis 2008, 09:58:38
Teraz jest dobry czas na tego typu organizacje-mam nadzieje że z Bożą pomocą będą się rozwijać i w stosownym czasie będą dawały efekty!Ps.czy jest ktoś z okolic Gorzowa o pogl.adach judeomesjańskich?
Bartek
Skąd: (UK (Anglia))
Dodany: czw, 6 lis 2008, 14:23:21
Kochany Jarku, mam dostep do takiej muzyki jakiej szukasz. Skontaktuj sie ze mna - potrafie ci pomoc. Moj e-mail: bartek@yeshua4all.com , moja strona internetowa www.yeshua4all.com  
Jak na poczatek sprawdz stronke: 
www.aviadcohen.com
Jarosław R.
Skąd: (Łódź)
Dodany: sob, 25 paź 2008, 09:39:25
Jestem zafascynowany muzyką mesjańską. 
Wiem, że w Izraelu nagrywane są i wydawane wspaniałe płyty z pieśniami ku czci Pana Jezusa. Niestety w polskich sklepach są one niedostępne. Co prawda istnieje sklep www.ccm.pl, ale tam dominują nagrania anglojęzyczne, a mnie chodzi o pieśni w języku hebrajskim. Mój dostęp do internetu jest ograniczony, korzystam z niego wyłącznie w bibliotece, skąd nie można wysyłać e-maili, dlatego proszę o informację w Księdze Gości, w jaki sposób mógłbym kupić taką płytę. Może ktoś ze Społeczności Mesjańskiej mógłby mi pomóc? Czy w Łodzi mogę się skontaktować z Wami przez osoby ze Zboru przy ulicy Nawrot ? Szalom B'Jeszua !!
Bartek Swierczek
Skąd: (Hythe, Kent, UK)
Dodany: śro, 15 paź 2008, 18:32:12
Kochani, nie moglem uwierzyc wlasnym oczom kiedy po raz pierwszy dzisiaj odwiedzilem wasza strone w internecie. To najcudowniejsza wiadomosc, ze w Polsce powstaje wreszcie ruch Mesjanistyczny! Ja i moja zona mieszkamy w Anglii i jestesmy zupelnie sami w naszej Mesjanskiej wierze. Wasza strona jest jak powiew swiezego powietrza - az sobie poplakalem :) i dziekowalem Bogu za was. Badzcie blogoslawieni w imieniu Jeszuy ! /to moj e-mail do wiadomosci publicznej: bensochaseller@yahoo.co.uk/
Jarek
Skąd: (Łódź)
Dodany: czw, 25 wrz 2008, 07:25:36
PROŚBA O POMOC 
Chciałbym skontaktować się z Żydami mesjańskimi mieszkającymi w Łodzi. 
Uprzejmie proszę o podanie numeru telefonu do łódzkiej Społeczności Mesjańskiej. 
Pozdrawiam. Jarek.
Komentarz administratora: Witam - proszę o kontakt e-mailowy

Komponent: AkoBook V3.42++ || Polska adaptacja: Zwiastun || Modyfikacja: Jokris