Start arrow Księga gości
 
 
Księga gości

Jest już 124 wpisów w księdze gości.
Stron: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Osoba:Komantarz:
aneta
Skąd: (z niemiec)
Dodany: wto, 3 sie 2010, 18:33:33
Błagam pomuszcie mi znaleśc nie zmienioną Biblie,kupiłam moją taką pierwszą i była niestety tak jak opisuje kolezanka Biblią tysiąclecia zmienioną przez kościuł katolicki.jest ich mnustwo a nie chce nastepnej porazki kupując z niewiedzą znów niewłaściwą.Juz nie wiem do kogo sie zwrócic.jeśli wiecie czy w Norynberdze w Niemczech równierz sa takie społeczności to prosze o odpowiec.NIECH WAS BóG BŁOGOSŁAWI.
monika
Skąd: (holandia)
Dodany: pon, 2 sie 2010, 10:56:37
chcialabym sie o cos zzapytac czy grzechem jest ze posiadam w domu 3 figurki elfow i obraz na scianie?
Jerzy
Skąd: (Bełchatów)
Dodany: sob, 19 cze 2010, 17:11:26
Całej Społeczności Mesjańskiej ,błogosławieństwa i wiele łask Boga Żywego HASZEM, oraz owocnej pracy w oświeceniu Narodów życzą  
Ania i Jerzy.
Grzegorz
Skąd: (Ireland,Limerick)
Dodany: czw, 10 cze 2010, 17:54:22
Czy wie ktoś o takiej Społeczności Mesjańskiej w Irlandii.Szukam,ale nie mogę znaleźć.Tam większość to katolicy.
BenedyktDodany: śro, 2 cze 2010, 20:47:39
Szlachetni synowie Syjonu, cenni jak szczere złooto, poczytani są za dzbany gliniane porozbijane na rogach ulic... Szanowna redakcjo ogarnia mnie wielka radość iż zpomocą Adonaj sklejacie te dzbany i czynicie z nich szlachetne naczynia.Wiele kakich naczyń jest w okolicach Olsztyna na mazurach , możemy czynić podobnie więc wszystkich którzy myślą podobnie proszę o kontakt mój mejl. benedyktpysk@wp.pl , a wszystko na chwałę ADONAJ bądz pochwalony stwurco wszechświata.......szalom
ABCDodany: śro, 2 cze 2010, 11:12:51
Szkoda, że tylko w Koszalinie jest taka wspólnota :(
Piotr
Skąd: (Gdańsk)
Dodany: pią, 21 maj 2010, 20:03:52
Piękna strona, ze łzami w oczach wróciłem do tradycji rodzinnej. 
 
Niech Was Pan prowadzi, 
 
Shalom 
 
Piotr
Benedykt
Skąd: (Głuch k.Szczytna)
Dodany: nie, 16 maj 2010, 20:25:35
szalom...Rozproszona resztka Izraela,dzieci Jakubowe,,jesteście żywym listem Adonaj zapisanej wiernie w waszej doli i niedoli,nośnikem dobrej nowiny innej niż powszechni u nas wyznawana,wykutej ludzkimi ciałami zmoczonej krwią męczenników,skropionych łzami Racheli. To nie jest jakieś (kadzenie) jestem z Was dumny .
Piotr
Skąd: (Koszalin)
Dodany: sob, 1 maj 2010, 11:58:20
Historia odciska swoje piętno i pozostawia trwały ślad w świadomości, lecz życie toczy się dalej. Drogi administwatorze tej strony, znam historię i wiem, że antysemityzm to paskudna przypadłość na którą cierpi wielu, dlatego podziwiam Waszą społeczność i życzę odwagi i powodzenia i łaski Bożej. Myślę że już nadchodzi czas, kiedy każdy będzie mógł bez krępacji oficjaqlnie być tym kim jest i nie będzie to budziło sensacji, ani niczyjego zdziwienia, a tym bardziej pogardy i co za tym cząsto idzie agresji. Pozdrawiam serdecznie Waszą społeczność i mam nadzieję do rychłego zobaczenia.
Łukasz
Skąd: (Olsztyn ( Warmia i Mazury ))
Dodany: wto, 13 kwi 2010, 10:36:53
Pozdrawiam wszystkich w tym waszym kościółku (...?..) 
Mam kilka Pytań. 
Od jakiegoś dłuzszego czasu przeglądam tą stronę www. ( Bardzo ładna, informatykiem nie jestem ale korzystam z internetu jak typowy uzytkownik. Nic się nie zawiesza, zadnych błędów, wszystko mozna pobrać itd.) 
Wasze spojrzenie na przeslanie które płynie z Biblii dla ludzi od P. Boga. Jest zupełnie inne niż z pozostałych kosciołów. Jak się nad tym zastamawiam od jakiegoś czasu to albo wy nie macie nic wspólnego z judeochrzescijaństwem albo cała reszta rynku religijnego związana z chrześcijaństwem poza bogatym słowotwórstwem, zachowaniami, filozofiami emocjami itd. Bo dla mnie jedno zaprzecza drugiemu-takie mam wrażenie i ono się coraz bardziej pogłębia......... Nie wiem czy to dobrze czy zle......  
1pyt. Jakis czas temu mieliście gościa z zagranicy (chyba Niemcy) Czy został nagrany i będzie na multimediach aby mozna posłuchać. 
 
2 pyt. CZy znacie osoby z Olsztyna które mają podobne myslenie od czytania Biblii? w celu nawiązania korespondecji i wymiany spostrzeżeń na nasze życie. 
poproszę o odpowiedż na conajmiej jedno pytanie ? nie od razu, jak nie odpowiedzie to też nic się wielka tragedia nie wydarzy. 
 
Aha z legalizacją waszego kościółka to raczej był błąd( na jednym z nagrań tam ktos powątpiewa ) To daje złudną uczucie konformizmu- tak cos mi się zdaje...... 
 
Pozdrawienia z Jakubowego miasta dla Was !Łukasz chrześcijanin 
 
 
 
 

Komponent: AkoBook V3.42++ || Polska adaptacja: Zwiastun || Modyfikacja: Jokris