Start arrow Księga gości
 
 
Księga gości

Jest już 121 wpisów w księdze gości.
Stron: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Osoba:Komantarz:
Grzegorz
Skąd: (Ireland,Limerick)
Dodany: Thu Jun 10 17:54:22 2010
Czy wie ktoś o takiej Społeczności Mesjańskiej w Irlandii.Szukam,ale nie mogę znaleźć.Tam większość to katolicy.
BenedyktDodany: Wed Jun 2 20:47:39 2010
Szlachetni synowie Syjonu, cenni jak szczere złooto, poczytani są za dzbany gliniane porozbijane na rogach ulic... Szanowna redakcjo ogarnia mnie wielka radość iż zpomocą Adonaj sklejacie te dzbany i czynicie z nich szlachetne naczynia.Wiele kakich naczyń jest w okolicach Olsztyna na mazurach , możemy czynić podobnie więc wszystkich którzy myślą podobnie proszę o kontakt mój mejl. benedyktpysk@wp.pl , a wszystko na chwałę ADONAJ bądz pochwalony stwurco wszechświata.......szalom
ABCDodany: Wed Jun 2 11:12:51 2010
Szkoda, że tylko w Koszalinie jest taka wspólnota :(
Piotr
Skąd: (Gdańsk)
Dodany: Fri May 21 20:03:52 2010
Piękna strona, ze łzami w oczach wróciłem do tradycji rodzinnej. 
 
Niech Was Pan prowadzi, 
 
Shalom 
 
Piotr
Benedykt
Skąd: (Głuch k.Szczytna)
Dodany: Sun May 16 20:25:35 2010
szalom...Rozproszona resztka Izraela,dzieci Jakubowe,,jesteście żywym listem Adonaj zapisanej wiernie w waszej doli i niedoli,nośnikem dobrej nowiny innej niż powszechni u nas wyznawana,wykutej ludzkimi ciałami zmoczonej krwią męczenników,skropionych łzami Racheli. To nie jest jakieś (kadzenie) jestem z Was dumny .
Piotr
Skąd: (Koszalin)
Dodany: Sat May 1 11:58:20 2010
Historia odciska swoje piętno i pozostawia trwały ślad w świadomości, lecz życie toczy się dalej. Drogi administwatorze tej strony, znam historię i wiem, że antysemityzm to paskudna przypadłość na którą cierpi wielu, dlatego podziwiam Waszą społeczność i życzę odwagi i powodzenia i łaski Bożej. Myślę że już nadchodzi czas, kiedy każdy będzie mógł bez krępacji oficjaqlnie być tym kim jest i nie będzie to budziło sensacji, ani niczyjego zdziwienia, a tym bardziej pogardy i co za tym cząsto idzie agresji. Pozdrawiam serdecznie Waszą społeczność i mam nadzieję do rychłego zobaczenia.
Łukasz
Skąd: (Olsztyn ( Warmia i Mazury ))
Dodany: Tue Apr 13 10:36:53 2010
Pozdrawiam wszystkich w tym waszym kościółku (...?..) 
Mam kilka Pytań. 
Od jakiegoś dłuzszego czasu przeglądam tą stronę www. ( Bardzo ładna, informatykiem nie jestem ale korzystam z internetu jak typowy uzytkownik. Nic się nie zawiesza, zadnych błędów, wszystko mozna pobrać itd.) 
Wasze spojrzenie na przeslanie które płynie z Biblii dla ludzi od P. Boga. Jest zupełnie inne niż z pozostałych kosciołów. Jak się nad tym zastamawiam od jakiegoś czasu to albo wy nie macie nic wspólnego z judeochrzescijaństwem albo cała reszta rynku religijnego związana z chrześcijaństwem poza bogatym słowotwórstwem, zachowaniami, filozofiami emocjami itd. Bo dla mnie jedno zaprzecza drugiemu-takie mam wrażenie i ono się coraz bardziej pogłębia......... Nie wiem czy to dobrze czy zle......  
1pyt. Jakis czas temu mieliście gościa z zagranicy (chyba Niemcy) Czy został nagrany i będzie na multimediach aby mozna posłuchać. 
 
2 pyt. CZy znacie osoby z Olsztyna które mają podobne myslenie od czytania Biblii? w celu nawiązania korespondecji i wymiany spostrzeżeń na nasze życie. 
poproszę o odpowiedż na conajmiej jedno pytanie ? nie od razu, jak nie odpowiedzie to też nic się wielka tragedia nie wydarzy. 
 
Aha z legalizacją waszego kościółka to raczej był błąd( na jednym z nagrań tam ktos powątpiewa ) To daje złudną uczucie konformizmu- tak cos mi się zdaje...... 
 
Pozdrawienia z Jakubowego miasta dla Was !Łukasz chrześcijanin 
 
 
 
 
isz
Skąd: (Polska C)
Dodany: Wed Mar 24 05:59:22 2010
Kiedy dokładnie zaczyna się Pascha czy 29 III wieczorem czy 28 wieczorem ?
Piotr
Skąd: (Kosyalin)
Dodany: Mon Mar 1 17:15:52 2010
Ciekawa strona o ciekawych ludziach, tworzących ciakawą społeczność. Pięknie wpisujecie się w krajobraz Koszalina, który staje się miastem wielokulturowycm i wielowyznaniowym. Szkoda, że tak trochę jakby w takim podziemiu albo lepiej w konspiracji prowadzicie swoję misję i działalność. A wierzcie mi warto wyjść do ludzi i są ku temu okazje. Ot chociażby w czasie tygodnia ekumenicznego, albo w czasie przegądów artystycznych np. spotkania czterech kultur. Prezentują się bez skrępowania Romowie, Ukraińcy, Niemcy no i rzecz jasna Polacy, a czemu nie Wy?. Pozdrawiam i do miłego spotkania.
Komentarz administratora: Witaj Drogi Przyjacielu - bardzo nas cieszy twój wpis. Gdybyś troszkę znał Historie anty semityzmu i jego zakorzenienie, o wiele łatwiej zrozumiałbyś nasze zachowanie. Niestety może czasy są inne ale zachowania są wciąż te same. 
Szczególnie w kościołach.  
Pozdrawiamy
isz
Skąd: (polska C)
Dodany: Wed Feb 24 10:35:13 2010
Pokój Wam .  
Czy jest może jakieś forum założone przez Żydów mesjanistycznych lub takie na którym się wypowiadają ( w j. polskim) ? 
Lubię też muzykę mesjańską choć ledwie ją ''liznąłem''.Jakby ktoś miał namiary na takie forum i dobrą muzykę to b. proszę podrzucić mi na adres iszq@o2.pl 
Szalom.

Komponent: AkoBook V3.42++ || Polska adaptacja: Zwiastun || Modyfikacja: Jokris