Start arrow Księga gości
 
 
Księga gości

Jest już 124 wpisów w księdze gości.
Stron: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Osoba:Komantarz:
isz
Skąd: (Polska C)
Dodany: śro, 24 mar 2010, 05:59:22
Kiedy dokładnie zaczyna się Pascha czy 29 III wieczorem czy 28 wieczorem ?
Piotr
Skąd: (Kosyalin)
Dodany: pon, 1 mar 2010, 17:15:52
Ciekawa strona o ciekawych ludziach, tworzących ciakawą społeczność. Pięknie wpisujecie się w krajobraz Koszalina, który staje się miastem wielokulturowycm i wielowyznaniowym. Szkoda, że tak trochę jakby w takim podziemiu albo lepiej w konspiracji prowadzicie swoję misję i działalność. A wierzcie mi warto wyjść do ludzi i są ku temu okazje. Ot chociażby w czasie tygodnia ekumenicznego, albo w czasie przegądów artystycznych np. spotkania czterech kultur. Prezentują się bez skrępowania Romowie, Ukraińcy, Niemcy no i rzecz jasna Polacy, a czemu nie Wy?. Pozdrawiam i do miłego spotkania.
Komentarz administratora: Witaj Drogi Przyjacielu - bardzo nas cieszy twój wpis. Gdybyś troszkę znał Historie anty semityzmu i jego zakorzenienie, o wiele łatwiej zrozumiałbyś nasze zachowanie. Niestety może czasy są inne ale zachowania są wciąż te same. 
Szczególnie w kościołach.  
Pozdrawiamy
isz
Skąd: (polska C)
Dodany: śro, 24 lut 2010, 10:35:13
Pokój Wam .  
Czy jest może jakieś forum założone przez Żydów mesjanistycznych lub takie na którym się wypowiadają ( w j. polskim) ? 
Lubię też muzykę mesjańską choć ledwie ją ''liznąłem''.Jakby ktoś miał namiary na takie forum i dobrą muzykę to b. proszę podrzucić mi na adres iszq@o2.pl 
Szalom.
Ula I TomDodany: śro, 17 lut 2010, 08:15:12
Pozdrawiamy serdecznie całą Społeczność, niech Pan Was błogosławi ! Może kiedyś Was odwiedzimy w Koszalinie. Szalom ! 
Ula i Tom
Stefan
Skąd: (Radom)
Dodany: pią, 12 lut 2010, 05:57:38
Znalazłem Was przypadkiem - jestem pod dużym wrażeniem - bardzo ciekawe artykuły, a jeśli chodzi o ostatni wpis, to ja bym się tym nie przejmował. Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. Wystarczy poczytać troszkę historii. A w Słowie Bożym jest bardzo ciekawe ostrzeżenie mówiące o wydawaniu wyroków w imieniu Boga. Trzymajcie się i nie dawajcie się - szczególnie tym nawiedzonym. Jestem z Wami
Jakub
Skąd: (Warszawa)
Dodany: nie, 7 lut 2010, 15:53:00
Ale nie ukrywam, boli mnie to, jak wypowiadacie się w tym serwisie o Polakach (również w angielskojęzycznym artykule na stronie startowej). To do niczego dobrego nie doprowadzi. Najgorsze jest to, że zdajecie się wrzucać wszystkich Polaków "do jednego worka", a twierdzenie, że "gdyby każde dziecko polskie [tak jak żydowske przed II Wojną] mające lat dwanaście swobodnie posługiwało się trzema językami, mielibyśmy dość rozwinięte umysłowo społeczeństwo" rani "do żywego". Myślałem, że chociaż wy jesteście tymi Żydami, którzy jednym głosem z szacunkiem odnoszą się do Polaków, ale bardzo się rozczarowałem. Nie wolno się wywyższać, Bóg takich poniża. 
Żyję w polskim społeczeństwie i widzę, że wśród Polaków jest wielu cudownych ludzi. Bardzo pragnę, żeby Polacy i Żydzi żyli ze sobą w zgodzie, ale skoro nie ma dobrej woli u żadnej ze stron (poza wyjątkami), to będziemy cały czas żyć w niezgodzie i wzajemnej nienawiści. Mam nadzieję, że nie skasujecie mojego wpisu. 
Pozdrawiam! Szalom!
Jakub
Skąd: (Warszawa)
Dodany: pią, 5 lut 2010, 17:56:28
Wy jesteście Resztą Izraela. Podpowiada mi to i serce, i rozum. Dziękuję Bogu, że jesteście.
Jadwiga
Skąd: (Dąbrowa Górnicza)
Dodany: śro, 20 sty 2010, 19:03:54
Znalazłam u Was wsparcie dla ducha. Pięknie opisana miłość Boga . "Bóg zawistny"- chce by go miłowano. Zawistny Bóg Biblii, mówiąc o „bogach cudzych", nie chce, aby człowiek wiarę swoją, nadzieję i miłość rzucał w pustkę, albo fałsz. I gra wcale nie idzie o chwałę Boga Jedynego, gdyż chwały tej nikt i nic dosięgnąć nie może. Gra idzie o chwałę i ocalenie człowieka, bo przecież to człowiek przegrywa, zwracając się ku bożkom. To człowiek obumiera i staje się pusty. To człowiek idzie do zatraty. Przeciwieństwem miłości wcale nie jest nienawiść, ale obojętność. Bóg zawsze wybacza, chociaż kara czasem musi być. Pozdrawiam wszystkich.
Teresa
Skąd: (Kalisz)
Dodany: pon, 18 sty 2010, 20:41:48
Jestem chrześcijanką katoliczką praktykującą ale Starsi Bracia w Wierze są mi bliscy i bardzo ucieszyłam się kiedy otrzymałam link Waszej strony. Biblia Starego Testamentu jest i nasza, wiele wyjaśnień na Waszych stronach są mi pomocne w czasie rozważania.Wczoraj w naszej Katedrze odbyła się Msza św na Dzień Dialogu Chrześcijańsko-Żydowskiego, były pieśni w j.hebrajskim w oryginalnym wykonaniu.z Bogiem.
Jarek
Skąd: (Łódź)
Dodany: śro, 13 sty 2010, 18:42:10
Wszystkich miłośników izraelskiej muzyki mesjanistycznej zapraszam do odwiedzenia mojej strony: 
 
http://www.youtube.com/user/IsraeliSongsForJesus

Komponent: AkoBook V3.42++ || Polska adaptacja: Zwiastun || Modyfikacja: Jokris