Start arrow Księga gości
 
 
Księga gości

Jest już 121 wpisów w księdze gości.
Stron: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Osoba:Komantarz:
Ula I TomDodany: Wed Feb 17 08:15:12 2010
Pozdrawiamy serdecznie całą Społeczność, niech Pan Was błogosławi ! Może kiedyś Was odwiedzimy w Koszalinie. Szalom ! 
Ula i Tom
Stefan
Skąd: (Radom)
Dodany: Fri Feb 12 05:57:38 2010
Znalazłem Was przypadkiem - jestem pod dużym wrażeniem - bardzo ciekawe artykuły, a jeśli chodzi o ostatni wpis, to ja bym się tym nie przejmował. Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. Wystarczy poczytać troszkę historii. A w Słowie Bożym jest bardzo ciekawe ostrzeżenie mówiące o wydawaniu wyroków w imieniu Boga. Trzymajcie się i nie dawajcie się - szczególnie tym nawiedzonym. Jestem z Wami
Jakub
Skąd: (Warszawa)
Dodany: Sun Feb 7 15:53:00 2010
Ale nie ukrywam, boli mnie to, jak wypowiadacie się w tym serwisie o Polakach (również w angielskojęzycznym artykule na stronie startowej). To do niczego dobrego nie doprowadzi. Najgorsze jest to, że zdajecie się wrzucać wszystkich Polaków "do jednego worka", a twierdzenie, że "gdyby każde dziecko polskie [tak jak żydowske przed II Wojną] mające lat dwanaście swobodnie posługiwało się trzema językami, mielibyśmy dość rozwinięte umysłowo społeczeństwo" rani "do żywego". Myślałem, że chociaż wy jesteście tymi Żydami, którzy jednym głosem z szacunkiem odnoszą się do Polaków, ale bardzo się rozczarowałem. Nie wolno się wywyższać, Bóg takich poniża. 
Żyję w polskim społeczeństwie i widzę, że wśród Polaków jest wielu cudownych ludzi. Bardzo pragnę, żeby Polacy i Żydzi żyli ze sobą w zgodzie, ale skoro nie ma dobrej woli u żadnej ze stron (poza wyjątkami), to będziemy cały czas żyć w niezgodzie i wzajemnej nienawiści. Mam nadzieję, że nie skasujecie mojego wpisu. 
Pozdrawiam! Szalom!
Jakub
Skąd: (Warszawa)
Dodany: Fri Feb 5 17:56:28 2010
Wy jesteście Resztą Izraela. Podpowiada mi to i serce, i rozum. Dziękuję Bogu, że jesteście.
Jadwiga
Skąd: (Dąbrowa Górnicza)
Dodany: Wed Jan 20 19:03:54 2010
Znalazłam u Was wsparcie dla ducha. Pięknie opisana miłość Boga . "Bóg zawistny"- chce by go miłowano. Zawistny Bóg Biblii, mówiąc o „bogach cudzych", nie chce, aby człowiek wiarę swoją, nadzieję i miłość rzucał w pustkę, albo fałsz. I gra wcale nie idzie o chwałę Boga Jedynego, gdyż chwały tej nikt i nic dosięgnąć nie może. Gra idzie o chwałę i ocalenie człowieka, bo przecież to człowiek przegrywa, zwracając się ku bożkom. To człowiek obumiera i staje się pusty. To człowiek idzie do zatraty. Przeciwieństwem miłości wcale nie jest nienawiść, ale obojętność. Bóg zawsze wybacza, chociaż kara czasem musi być. Pozdrawiam wszystkich.
Teresa
Skąd: (Kalisz)
Dodany: Mon Jan 18 20:41:48 2010
Jestem chrześcijanką katoliczką praktykującą ale Starsi Bracia w Wierze są mi bliscy i bardzo ucieszyłam się kiedy otrzymałam link Waszej strony. Biblia Starego Testamentu jest i nasza, wiele wyjaśnień na Waszych stronach są mi pomocne w czasie rozważania.Wczoraj w naszej Katedrze odbyła się Msza św na Dzień Dialogu Chrześcijańsko-Żydowskiego, były pieśni w j.hebrajskim w oryginalnym wykonaniu.z Bogiem.
Jarek
Skąd: (Łódź)
Dodany: Wed Jan 13 18:42:10 2010
Wszystkich miłośników izraelskiej muzyki mesjanistycznej zapraszam do odwiedzenia mojej strony: 
 
http://www.youtube.com/user/IsraeliSongsForJesus
Jadwiga
Skąd: (Dąbrowa Gornicza )
Dodany: Tue Jan 12 15:50:05 2010
Cieszę się ,że tu trafiłam, ale na spostrzeżenia jeszcze za wcześnie. Mam szacunek dla ludzi, którzy poszukują . Dla mnie oczywiste jest, że kazdy ma troje rodziców, Boga i biologicznych niewiastę i mężczyznę. Cielesność nie istnieje bez ducha, a duch nie karmiony "chlebem i wodą" odchodzi z ciała, pozostawiając je martwym i bezużytecznym.
Zoska101
Skąd: (śląsk)
Dodany: Sun Jan 10 16:21:06 2010
Strona jest świetna.Szkoda,że dopiero teraz tu weszłam.Ale nic straconego:). 
Shalom
Anna
Skąd: (Holandia)
Dodany: Wed Dec 23 07:17:37 2009
8 grudnia zadalam pytanie... Naprawde nikt tu nie zaglada?  
Czy moglabym z kims podyskutowac? Mam kilka pytan na ktore trudno znalezc mi odpowiedz. Wierze, ze ktos z Was moglby mi pomoc. 
Btw - wesolych swiat:)
Komentarz administratora: Witam - spróbuj zadać pytanie wysyłając e-maila 
sp.mesjanska@gmail.com. 
Nie podałaś żadnego adresu kontaktowego 
Pozdrawiamy

Komponent: AkoBook V3.42++ || Polska adaptacja: Zwiastun || Modyfikacja: Jokris