Start arrow Księga gości
 
 
Księga gości

Jest już 121 wpisów w księdze gości.
Stron: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Osoba:Komantarz:
Anna
Skąd: (Holandia)
Dodany: Tue Dec 8 10:37:59 2009
Mam pytanie: jak wyglada w wierze mesjanskiej Boze Narodzenie? Czy moja wierzaca przyjaciolka zostawiajac na swieta dzieci (19, 17 i 13 lat) nie postepuje wbrew regulom? Czas ten czas ( 3 dni) spedzi ze swoimi wspolwyznawcami w kurorcie w Belgii. Nie pozostaje mi nic innego, jak zabrac dzieciaki do siebie, choc mialam inne plany. Dodam, ze absolutnie nie napadam, chcialabym tylko wiedziec. Po prostu. 
Dziekuje za wyjasnienie.
krzysztof
Skąd: (bytom)
Dodany: Tue Dec 8 08:12:43 2009
Już się cieszyłem, że znalazłem prawdziwy zbór,tylko ten KRZYŻ -nie wiem co mam myśleć. Bardzo prosze o odpowiedz,kontakt ---kurka170@wp.pl ---.Pozdrawiam.
JarekDodany: Mon Nov 23 18:58:14 2009
Pozostałe adresy dla Joanny: 
 
http://www.mixristos.es.tl/ 
 
http://hebrewcatholic.org/ 
 
http://www.secondexodus.com/
JarekDodany: Mon Nov 23 18:50:23 2009
Droga Joanno! 
Przyłącz się do hebrajskich katolików, którzy pozostając w Kościele Rzymskokatolickim, zachowują żydowskie obrzędy i obchodzą judaistyczne święta. Zapraszam Cię do odwiedzenia ciekawych stron: 
 
http://www.catholic.co.il/index.php?lang=en 
 
http://www.youtube.com/user/IsraeliSongsForJesus 
 
Joanna
Skąd: (Tarnów)
Dodany: Mon Nov 16 13:11:28 2009
Shalom! Napisałam email aby dowiedzieć się na temat konwersji, ale niestety nie otrzymałam odpowiedzi. Dlatego piszę tutaj, może ktoś odpowie. Dla katolika, który dojrzał duchowo i wierzy, że nakazy ST nadal obowiązują każdego wierzącego w Jedynego Boga i Jezusa Mesjasza, ta świadomość jest trudna do udźwignięcia. Mieszkam na południu Polski, bardzo katolickiej części kraju, i jestem jedyną w swojej społeczności która "myśli inaczej". Jak mam sobie poradzić z taką świadomością? Nie jestem żydówką więc nie mogę świętować Szabatu, i innych świąt ST bez wcześniejszej konwersji na Judaism. Z drugiej strony, jeśli wierzę tak jak Mesjańscy Żydzi to co mi pozostaje? Co ma zrobić katolik wierzący w ciągłość tradycji? Proszę o pomoc. Niech Bóg Was błogosławi.
Wojtek
Skąd: (Opole)
Dodany: Thu Oct 29 21:59:38 2009
Witajcie jestem Zielonoświątkowcem,nie mówie tego dlatego aby czyms sie pochwalić,ale bardzo ucieszyło się moje serce,że i w Polsce jestjakaś grupa Żydów Mesjanistycznych:) 
Mam 18 lat i cieszy mnie,że mozemy chwalic wspólnie Boga Jezusa Chrystusa...To jest wspaniałe,że poznaliscie prawde jak i ja i,że uznajemy wspólnie Pana Jezusa Chrystusa za swojego Zbawiciela... 
Niech Was Pan błogosławi...Shema Israel Adonai Elo heinu Adonai Ehad,,,mam skrytą nadzieję,że o ile Bóg pozwoli kiedys sie spotkamy Niebie....a może wcześniej....Pozdrawia was Kościół Zielonoświątkowy w Opolu
Simha
Skąd: (Polska)
Dodany: Tue Oct 13 06:48:38 2009
To jet to czego szukałem - SUPER 
Bądźcie odporni na krytykę i niezniechęcajcie się  
 
Szalom
nangast
Skąd: (swidnica / wieden)
Dodany: Thu Oct 1 06:33:29 2009
spotkalem w kapsztadzie podobna grupe mesjanska, ktora wyszla z k. kalwinskiego 12 lat temu. na ich stronie elim.co.za sa artykuly po angielsku i afrikaans, ktore latwo porownac z waszym wyznaniem. fajne jest to, co robicie. nie robcie sobie nic z glosow, ktore probuja ta prace niweczyc.
Marzanna
Skąd: ( Gdańsk)
Dodany: Sat Sep 19 09:23:57 2009
Shalom ! 
Bardzo piękna strona. Pozdrawiam z Gdyni. 
Interesuję się kulturą , tradycją i muzyką Jewish i Mesjanistyczną. 
Jestem katolikiem, ale uważam, że wszyscy powiniśmy jako dzieci Jednego Boga modlić sie za siebie i szanować na wzajem, bez uprzedzeń.Solidaryzuję się z Żydami jako narodem i kakolikami języka hebrajskiego. Kocham muzykę Mesjanistyczną, dobrze, że są wspólnoty Mesjanistycze. Wysławiamy Jezusa, śpiewajmy Jemu sercem!  
HAPPY ROSH HASHANA.
Ryszard
Skąd: (Legnica)
Dodany: Thu Sep 17 06:27:47 2009
Pozdrawiam was przyjaciele w Imieniu Mesjasza Jezusa 
Dziękuję Bogu ,ze powołuje w Narodzie ludzi gotowych uznać w Nim Pana 
jeszcze przed ponownym przyjściem 
mam nadzieję na jakaś współpracę 
Ryszard Płaskowicki 
starszy w AWCF

Komponent: AkoBook V3.42++ || Polska adaptacja: Zwiastun || Modyfikacja: Jokris