Start arrow Księga gości
 
 
Księga gości

Jest już 124 wpisów w księdze gości.
Stron: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Osoba:Komantarz:
Jadwiga
Skąd: (Dąbrowa Gornicza )
Dodany: wto, 12 sty 2010, 15:50:05
Cieszę się ,że tu trafiłam, ale na spostrzeżenia jeszcze za wcześnie. Mam szacunek dla ludzi, którzy poszukują . Dla mnie oczywiste jest, że kazdy ma troje rodziców, Boga i biologicznych niewiastę i mężczyznę. Cielesność nie istnieje bez ducha, a duch nie karmiony "chlebem i wodą" odchodzi z ciała, pozostawiając je martwym i bezużytecznym.
Zoska101
Skąd: (śląsk)
Dodany: nie, 10 sty 2010, 16:21:06
Strona jest świetna.Szkoda,że dopiero teraz tu weszłam.Ale nic straconego:). 
Shalom
Anna
Skąd: (Holandia)
Dodany: śro, 23 gru 2009, 07:17:37
8 grudnia zadalam pytanie... Naprawde nikt tu nie zaglada?  
Czy moglabym z kims podyskutowac? Mam kilka pytan na ktore trudno znalezc mi odpowiedz. Wierze, ze ktos z Was moglby mi pomoc. 
Btw - wesolych swiat:)
Komentarz administratora: Witam - spróbuj zadać pytanie wysyłając e-maila 
sp.mesjanska@gmail.com. 
Nie podałaś żadnego adresu kontaktowego 
Pozdrawiamy
Anna
Skąd: (Holandia)
Dodany: wto, 8 gru 2009, 10:37:59
Mam pytanie: jak wyglada w wierze mesjanskiej Boze Narodzenie? Czy moja wierzaca przyjaciolka zostawiajac na swieta dzieci (19, 17 i 13 lat) nie postepuje wbrew regulom? Czas ten czas ( 3 dni) spedzi ze swoimi wspolwyznawcami w kurorcie w Belgii. Nie pozostaje mi nic innego, jak zabrac dzieciaki do siebie, choc mialam inne plany. Dodam, ze absolutnie nie napadam, chcialabym tylko wiedziec. Po prostu. 
Dziekuje za wyjasnienie.
krzysztof
Skąd: (bytom)
Dodany: wto, 8 gru 2009, 08:12:43
Już się cieszyłem, że znalazłem prawdziwy zbór,tylko ten KRZYŻ -nie wiem co mam myśleć. Bardzo prosze o odpowiedz,kontakt ---kurka170@wp.pl ---.Pozdrawiam.
JarekDodany: pon, 23 lis 2009, 18:58:14
Pozostałe adresy dla Joanny: 
 
http://www.mixristos.es.tl/ 
 
http://hebrewcatholic.org/ 
 
http://www.secondexodus.com/
JarekDodany: pon, 23 lis 2009, 18:50:23
Droga Joanno! 
Przyłącz się do hebrajskich katolików, którzy pozostając w Kościele Rzymskokatolickim, zachowują żydowskie obrzędy i obchodzą judaistyczne święta. Zapraszam Cię do odwiedzenia ciekawych stron: 
 
http://www.catholic.co.il/index.php?lang=en 
 
http://www.youtube.com/user/IsraeliSongsForJesus 
 
Joanna
Skąd: (Tarnów)
Dodany: pon, 16 lis 2009, 13:11:28
Shalom! Napisałam email aby dowiedzieć się na temat konwersji, ale niestety nie otrzymałam odpowiedzi. Dlatego piszę tutaj, może ktoś odpowie. Dla katolika, który dojrzał duchowo i wierzy, że nakazy ST nadal obowiązują każdego wierzącego w Jedynego Boga i Jezusa Mesjasza, ta świadomość jest trudna do udźwignięcia. Mieszkam na południu Polski, bardzo katolickiej części kraju, i jestem jedyną w swojej społeczności która "myśli inaczej". Jak mam sobie poradzić z taką świadomością? Nie jestem żydówką więc nie mogę świętować Szabatu, i innych świąt ST bez wcześniejszej konwersji na Judaism. Z drugiej strony, jeśli wierzę tak jak Mesjańscy Żydzi to co mi pozostaje? Co ma zrobić katolik wierzący w ciągłość tradycji? Proszę o pomoc. Niech Bóg Was błogosławi.
Wojtek
Skąd: (Opole)
Dodany: czw, 29 paź 2009, 21:59:38
Witajcie jestem Zielonoświątkowcem,nie mówie tego dlatego aby czyms sie pochwalić,ale bardzo ucieszyło się moje serce,że i w Polsce jestjakaś grupa Żydów Mesjanistycznych:) 
Mam 18 lat i cieszy mnie,że mozemy chwalic wspólnie Boga Jezusa Chrystusa...To jest wspaniałe,że poznaliscie prawde jak i ja i,że uznajemy wspólnie Pana Jezusa Chrystusa za swojego Zbawiciela... 
Niech Was Pan błogosławi...Shema Israel Adonai Elo heinu Adonai Ehad,,,mam skrytą nadzieję,że o ile Bóg pozwoli kiedys sie spotkamy Niebie....a może wcześniej....Pozdrawia was Kościół Zielonoświątkowy w Opolu
Simha
Skąd: (Polska)
Dodany: wto, 13 paź 2009, 06:48:38
To jet to czego szukałem - SUPER 
Bądźcie odporni na krytykę i niezniechęcajcie się  
 
Szalom

Komponent: AkoBook V3.42++ || Polska adaptacja: Zwiastun || Modyfikacja: Jokris